قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  شيرآلات ميرآبليست اعضاء
آشنائی با شرکت میراب

در سالهای دور که شبکه آبرسانی بدین شکل وجود نداشت سیستم توزیع آب به منازل توسط افراد خاصی از منابع محدود صورت میگرفت . این افراد مسئولیت کمی و کیفی آب را بر عهده داشته و مورد اعتماد مردم بودند . در اصل زندگی روزمره مردم به نحوی با فعالیت این افراد که نتیجه آن هدایت آب سالم به منازلشان بوده گره خورد ه بود . این افراد میراب نام داشتند .

شرکت میراب فعالیت خود را از سال 1358 با نام فرمینکار در تهران آغاز نمود فعالیت اولیه میراب در زمینه مدلسازی و بعد از آن ریخته گری بوده است .
لزوم گسترش شبکه های آبرسانی به همراه نیاز به توسعه در سایر زمینه ها فعالیت گسترده ای را توسط صنعتگران توانمند ایرانی می طلبید و از این رو شرکت میراب نیز در این عرصه وارد عمل گردید . آقای مهندس توجه موسس شرکت از ابتدا با انتخاب نام میراب عزم راسخ خود را در خدمت به این صنعت نشان داده و ضمن ایجاد ارتباط با شرکتهای صاحب نام صنعت شیرسازی و کسب تجارب و تکنولوژی آنها ساخت اولین سری شیرهای پروانه ای را آغاز نمودند .

با تولید این نوع شیر با کیفیت مطلوب و افزایش سفارشات ، شرکت میراب فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده تا جائی که در حال حاضر بیش از 15 نوع از شیرهای صنعتی و تجهیزات مربوط با عملکردهای مختلف را تولید نموده و تامین کلیه شیرهای مهمترین پروژه های آبرسانی ، نیروگاه ها و تصفیه خانه ها را بر عهده دارد .

امروز با داشتن 21 سال سابقه و تجربه در صنعت شیرسازی و دریافت گواهینامه های بین المللی ، از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدزریجستر و گواهینامه ( IMS ) شامل ISO 9001-2000 و ISO 14001-2004 و OHSAS 18001-1999 از شرکت RWTÜV که موجب اطمینان خاطر بیشتر مشتریان شده است این شرکت سهم قابل توجهی از محصولات خود را به آسیا ، اروپا و آفریقا صادر می نماید که این میزان سالانه در حال افزایش می باشد .
افزایش صادرات شرکت و لزوم انجام سرویسهای سریع برای مشتریان خارجی شرکت میراب را بر آن داشت که بصورت فیزیکی در بازار خارجی حضور داشته باشد و بهمین دلیل اقدام به تاسیس شرکت اقماری ( Sister Company ) بنام AB Valves GmbH با برنامه تولید و مونتاژ در آلمان نمود . این شرکت با داشتن موجودی انبار قابل توجه آمادگی کامل در تحویل فوری کالا به مشتریان را دارد .

شرکت AB Valves GmbH کلیه استانداردهای مطرح اروپائی را اخذ و در صورت نیاز به استانداردهای جدید در این مسیر اقدام خواهد نمود .

در حال حاضر شرکت میراب در 2 محل مجموعاً به مساحت 25 هزار متر مربع مجهز به واحد ریخته گری اتوماتیک با 3 کوره برقی فرکانس متوسط ساخت شرکت ABB ، واحد ماشینکاری با بیش از 20 دستگاه ماشین تراش CNC و 30 دستگاه انواع ماشین های براده برداری ، دو واحد رنگ پودری الکترو استاتیک با تجهیزات کامل ، واحد مونتاژ و تست و با داشتن حدود 300 نفر پرسنل مجرب ( 10% مهندس ) آمادگی کامل جهت پاسخگوئی به نیازهای مشتریان داشته و علاوه بر تولید محصولات خود توانائی افزایش فعالیت در زمینه نیازهای جدید مشتریان را نیز دارد .

شرکت میراب با شعار کیفیت برتر – محیط زیست سالمتر– ایمنی و بهداشت کاملتر و همچنین رسالتی که از نام خود بر عهده دارد همواره در خدمت مشتریان بوده و رضایت مشتری در سرلوحه اهداف آن قرار دارد .