قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  سينا كاشيليست اعضاء
شركت صنايع كاشي و سراميك سينا ( سهامي عام )
شركت صنايع كاشي و سراميك سينا ( سهامي عام ) در سال 1365 با دريافت موافقت اصولي براي توليد انواع كاشي ديواري فعاليتهاي خود را جهت ايجاد كارخانه آغاز كرد . كارخانه سينا كاشي در آبان ماه 1374 در زميني به مساحت 120,000 متر مربع , افتتاح و آماده بهره برداري گرديد .
مجموعه ماشين آلات و تجهيزات نصب شده خطوط توليد توسط شركت ايتاليايي ساكمي تامين گرديده و عمليات نصب با همكاري پيمانكاران داخلي به انجام رسيد .

هم اكنون در كارخانه سينا كاشي با امكانات متنوع توليد و برخورداري از 28236 متر مربع سالن هاي توليد و انبار 4,843 متر مربع ساختمان هاي اداري و پشتيباني و 2,279 متر مربع ساختمانهاي فني و تأسيسات , محصولات كاشي ديوار و كاشي گرانيتي و چيني بهداشتي در حال توليد است .
سينا كاشي با شعار معروف " خاك را به هنر كيميا كنيم " در فاصله اندكي كه از آغاز فعاليتش مي گذرد توانسته به جذب و بكارگيري مديران , كارشناسان و پرسنل مجرب و متخصص به مرز توليد در ظرفيت اسمي خود و با حفظ كيفيت تعهد شده نائل گردد و نخستين شركتي است كه با خلاقيت و نوآوري خود , موفق به توليد همزمان كاشي كف و ديوار با استفاده از تجهيزات موجود گرديده است . هم اكنون سينا كاشي توانسته است با بهره برداري مناسب و حرفه اي از تكنولوژي پيشرفته و پخت سريع , توليدات خود را در سايزهاي 25*20 , 30*20 ، 33*25 , 40*28 , 33*33 ، 40*40 و 60*60 در دو گروه كاشي ديوار و گرانيت با متوسط ساليانه حدود 200 طرح و انواع محصولات چيني بهداشتي به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه نمايند . اين شركت با در اختيار داشتن حدود 520 نفر پرسنل و با وجود بخش هاي اجرايي مهمي نظير آزمايشگاههاي سراميك , كنترل كيفيت , تحقيق و توسعه در واحدهاي ستادي نظير تضمين كيفيت , تحقيق و توسعه در واحدهاي ستادي نظير تضمين كيفيت , كميته ارتباط با مشتريان كميته هاي طراحي و توسعه و .. توانسته بر بخشهاي مهمي از بازارهاي منطقه اي و مجموع بازار داخل تاثير قاطعي بر جاي گذارد .
مجموعه فعاليتهاي اجرايي و توليدي شركت هم اكنون توسط موسسه هاي داخلي و بين المللي معتبر و بر پايه گواهينامه هاي زير تحت نظارت مداوم و مستمر قرار دارد .
 گواهينامه ايزو 9002 از موسسه SGS ( UKAS انگلستان )
 گواهينامه استاندارد محصول از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
 گواهينامه مديريت زيست محيطي ايزو 14001 از موسسه SGS ( تنها دارنده گواهينامه زيست محيطي در صنايع كاني غير فلزي در سطح كشور )

سينا كاشي معتقد به عرضه درست محصول و ارتباط دائمي با مشتري است و بطور مداوم در جهت كسب رضايت مشتريان گام بر مي دارد . اين شركت اولين شركتي است كه توليدات خود را در بسته بندي شيرينك شده همراه با دفترچه راهنماي نصب و نگهداري و فرم نظر خواهي از مشتريان به بازار عرضه مي نمايد و بطور مداوم نظرات مشتريان خود را در كميته ويژه مشتريان با شركت مديران ارشد شركت مورد بررسي و تحليل كارشناسي قرار مي دهد .
بدون شك يكي از عوامل موثر در پيشبرد اهداف شركت , نقش موثر كارگران و كاركنان در فرآيندهاي اجرايي و عملياتي است كه توسط ابزارهاي تشويقي و مشاركتي متعدد نظير ارتباط نزديك تر با مديريت , اجراي سيستم دقيق نظر سنجي از كاركنان و كارگران براي بهبود و شرايط محيط كار و رفع مشكلات توليدي و ارتقاء كيفيت محصولات مورد پشتيباني و حمايت قرار مي گيرد .
در حال حاضر با توجه به اينكه از شروع فعاليت شركت زمان زيادي نمي گذرد , اما جايگاه فعلي آن نشانگر حجم بالاي فعاليتهاي انجام شده مديريتي است . تدوين و اجراي برنامه استراتژيك شركت , تشكيل كميته الگو برداري (Bench Marking) ايجاد سيستم مكانيزه نگهداري و تعميرات اجراي طرح طبقه بندي مشاغل , ايجاد و گسترش شبكه كامپيوتري و اتصال به سايتهاي اينترنت اجراي سيستمهاي جامع بهره برداري و .. گوشه هايي از برنامه هاي اجرا شده در ساليان اخير است .

امروز , سينا كاشي با گسترش دامنه توليدات خود ( انواع كاشي ديوار , كاشي گرانيتي و چيني بهداشتي ) توانسته است ضمن بكارگيري ماشين آلات مجهز و مدرن (نظير سيستمهاي سورت مكانيزه و اتوماتيك ) در جهت كسب رضايت مداوم مشتريان خود الگوي با ثباتي را به جامعه صنعتي كشور عرضه نموده و پيشگام تغيير و تحولات سريع در راستاي كسب ايده هاي جديد و خلاق باشد .

اهداف شركت سينا كاشي
شركت صنايع كاشي و سراميك سينا (سهامي عام) با انتخاب و تدوين رسالت ، اهداف و خط مشي شركت مطابق با مدلهاي استراتژي مديريت نوين سعي در پيشبرد و جهت‌گيري فعاليتهاي شركت در جهت استراتژي مدرن خود دارد كه در اين راه به توفيقات قابل توجهي نيز نائل گشته است .
رسالت :
توليد انواع محصولات سراميكي و توزيع در بازارهاي جهاني با كيفيت اطمينان بخش .

اهداف :
افزايش حسن شهرت سهم بازار در صنعت سراميك
تامين تمام نيازمنديهاي مشتري در كاشي و سراميك
افزايش سطح بهره‌وري در كليه عرصه‌هاي عملياتي شركت
اطلاعات روند توليد كارخانه :   (ASH01-PDF / 137KB)
نشان طلايي كيفيت برتر از موسسه استاندارد ايران (SNK1.JPG , 41KB)
صادر كننده نمونه كشوري از سوي مركز توسعه صادرات (SNK2.JPG , 37KB)
گواهينامه بين المللي نظام زيست محيطي ISO 14001 (SNK3.JPG , 42KB)
لوح صادر كننده نمونه كشوري از رياست محترم جمهور (SNK4.JPG , 36KB)
لوح كيفيت برتر صنايع كاشي كشور از موسسه استاندارد (SNK5.JPG , 37KB)
ستاره طلايي شايستگي مديريت سازمان جهاني بازاريابي (SNK6.JPG , 37KB)