قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  سكو ايرانليست اعضاءتوليد پروفيل از ورق گالوانيزه پيش رنگ شده و بدنبال آن ساخت درب و پنجره و ساير توليدات بدون استفاده از جوش و پرچ ، در سال 1930 توسط كارخانجات سكو ايتاليا آغاز گرديد . در حال حاضر 50 كارخانه در كشور هاي مختلف دنيا به توليد وعرضه سيستم سكو مشغولند .
شركت سكو ايران از سال 1355 توليد خود را شروع نمود . كارخانجات سكو ايران در شهر صنعتي البرز مستقر مي باشند .
در حال حاضر پرسنل شركت 310 نفر مي باشد ( 60 نفر در دفتر مركزي و 250 نفر در كارخانه ) اين شركت در حال حاضر داراي 35 نمايندگي فروش در مراكز استانها و شهرهاي بزرگ ايران و چندين نمايندگي در كشورهاي خارجي مي باشد .
زيبايي پروفيل ها ، تنوع طرحها ، گوناگوني و كيفيت رنگ ها ، سبكي وزن ، انحصاري بودن يراق آلات ، نفوذ پذيري در مقابل عوامل جوي چون .
ـ باد ( با فشار باد 100پاسكال (PA ) تست شده است )
ـ باران ( با باران همراه با باد 50 تا 100 ، پاسكال (PA ) تست شده است )
ـ عدم تبادل سرما و گرما
ـ مقاومت در مقابل عبور صدا ( افت صوتي سيستم سكو به ميزان 22 ، دسي بل (db ) ميباشد)
ـ سادگي در نصب
ـ نگهداري آسان
موجب گرديده كه اين سيستم در كشورهاي صنعتي و رو به توسعه به سرعت رشد كرده و جايگزين ساير سيستم ها گردد . نظر به خمش هاي پيچيده اي كه در پروفيل هاي سكو وجود دارد ، مي بايد از بهترين نوع ورق الوانيزه و ورق هاي گالوانيزه پيش رنگ شده براي توليد آن استفاده نمود ، نوع ورق گالوانيزه Z275 تا Z200 مي باشد . بر روي آن پس از انجام عمل فسفاتيزاسيون 5 ميكرون آستر و 20 ميكرون رنگ رويه پيش بيني گرديده و در 180 درجه حرارت رنگ آن پخته شده است . پشت ورق ها نيز با 7 ميكرون آستر پوشش شده است . براي جلوگيري از آسيب ديدگي احتمالي در جريان حمل و نقل ، پروفيل ها با يك پوشش محافظ PVC چسب دار پوشانده شده كه روكش پس از خاتمه عمليات ساختماني و نظافت ساختمان به راحتي از روي پروفيل ها جدا مي شود. در داخل پروفيل شيارهايي براي تعبيه انواع واشرهاي آب بندي و هوابندي در نظر گرفته شده است . انواع واشرهاي سكو ايران از بهترين نوع PVC توليد گرديده و عمري بسيار طولاني دارد . در مونتاژ سيستم سكو از جوش ( كه مقاومت فلزات را پايين مي آورد) واز پرچ ( كه باز شدن بعدي آن را ناممكن مي سازد ) استفاده نمي گردد و كليه پروفيل ها و قطعات با اتصالات ويژه فلزي و يا پلي آميد مقاوم به يكديگر متصل مي شوند. سيستم نصب محصولات سكو بسيار آسان بوده ونيازي به نصب آنها در مرحله سفت كاري ( كه موجب آسيب ديدگي درب و پنجره يا پارتيشن يا نرده مي گردد ) نداشته و پس از اتمام مراحل سفت كاري و نازك كاري به سهولت وسرعت بر روي زمينه كار نصب مي گردد . .
به منظور اشاعه فرهنگ استفاده از محصولات ساختماني پيش ساخته ( براي بالا بردن سرعت توليد ، عرضه فوري و پايين آوردن قيمت تمام شده ) به خريداران سيستم سكو توصيه مي گردد كه از سايزهاي استاندارد برابر با جدول چاپ شده در اين كاتالوگ استفاده شود، وليكن شركت سكو ايران در مورد سفارشاتي كه درب وپنجره هاي آن بصورت تيپ و سري ميباشد آمادگي اخذ سفارش خارج از سايزهاي غير استاندارد را نيز دارا ميباشد .
بنابر تقاضاي شركت سكو ايران استاندارد ملي درب و پنجره ايران به كمك شركت سكو ايران و اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ، تدوين ، چاپ وتوزيع گرديد .
شركت سكو ايران تاكنون ده ها گواهي مبني بر بالا بودن كيفيت ، تلاش در جهت نوآوري و صادرات از وزارت خانه ها و سازمان هاي داخلي و موسسات خارجي بدست آورده است .