قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  صنايع استيل البرزليست اعضاء
شرکت صنايع استيل البرز(سهامي خاص) توليد سينک استينلس استيل را از سالها پيش با ظرفيت توليد ساليانه يک هزار تن در شهر شيراز آغاز و امروز اين ظرفيت به بيش از شش هزار تن در سال رسيده است .

اين شرکت جهت نيل به اهداف خود که مهمترين آن کيفيت بالای محصولات توليد شده و در نهايت برخورداری از سازماني مشتری مدار است ، تلاش و مساعي خود را از همان ابتدای کار که خريداری و وارد نمودن ورقهای استینلس استيل مي باشد ، آغاز نموده و به همين دليل در توليد بخش عمده ای از محصولات خود ، ورق SUS304L (با ترکيب 18% کروم و 10% نيکل) را مورد استفاده قرار ميدهد .
اين ورقها عمدتا از کشورهای فرانسه و ژاپن خريداری شده و دارای استانداردهای امریکا ASTM ژاپن و JIS بوده و از ساير ورقهای موجود براقتر ، جهت عمليات ساخت و کشش ، انعطاف پذيرتر و در مقابل اسيدها و بازها مقاومتر ميباشد .

از آنجا که توليد سينکهای پرسي يا Mono block همواره با محدوديتهائي همچون کشش همزمان سه لگن يا دو لگن با عمق های نتفاوت مواجه است ، شرکت صنايع استيل البرز ، مبادرت به راه اندازی واحد ديگری با نام خرم صنعت ،جهت رفع اين محدوديت و توليد سينکهای جوشي يا فانتزي نمود .

بدين ترتيب هريک از قسمتهای سينک اعم از سيني و لگن به طور جداگانه قالبسازی ، پرس و پاليش گرديده و نهايتا توسط ماشين آلات تمام اتوماتيک Computer num eric al control)CNC)به يکديگر متصل ميشوند.
بنحوی که پس از اتمام کار و پشت سر نهادن تمام مراحل توليد (35 مرحله) سينکي که در اختيار مصرف کننده قرار ميگيرد کاملا يک تکه و بدون آثار جوش ميباشد .
بنابراين سينکهای فانتزی به علت تکنيک خاص توليد ، فرصت استفاده از ورقهای صخيم تر را فراهم نموده و پاليشينگ مرحله به مرحله موجب کيفيت بالای محصولات توليد شده ميگردد.

از سوی ديگر به علت ساختار توليد و تعدد قالبها ، تنوع در فرم و ابعاد سينک امکانپذير بوده و محصولات شرکت در انواع و مدلهای متفاوت که گاهاْ انحصاری و توسط واحد طراحی شرکت تهيه ميگردد،توليد ميشوند.

واحد تحقيق و توسعه اين شرکت با جديت و تلاش مستمر و ارائه طرحهای مناسب موجبات ارتقاء کيفي و کمي با پيشرفته ترين امکانات محصولات توليد شده (Q.C) محصولات توليد شده را فراهم آورده و واحد کنترل کيفيت را بررسي مينمايد.

امروز شرکت صنايع استيل البرز با صادرات به بيش از 35 کشور جهان به عنوان واحد نمونه صادرات به خود میبالد و با دريافت گواهينامه های کنترل کيفيت و مديريت جهاني از مؤسسات معتبری همچون MIC,CISQ,IMQ,UKAS,IQNet,CSQ مفتخر است که در سايه ياری خداوند متعال
، مديريتي پويا و پرسنلي سختکوش و دارای دانش فني توانسته است در جهت خودکفائي و شکوفائي صنعت اين مرز و بوم گام بردارد.
certificate of registration (SEA1.JPG , 86.8KB)
CSQ (SEA2.JPG , 110KB)
ISO9001 - 2000 (SEA3.JPG , 86.8KB)
moody international certification (SEA4.JPG , 70.4KB)
لوح تقدير از وزارت صنايع و معادن (SEA5.JPG , 138KB)