قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  پادرعد(دانفوس)ليست اعضاء
درباره دانفوس

دانفوس یک شرکت بین المللی است که با تلاش فراوان و بی وقفه افرادی بسیار مطلع علاقه مند تاسیس شده و بواسطه بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در امر تولید و فرآیندهای تولید با رعایت کامل و توجه جدی به مسائل و مشکلات محیط زیست در جهان از شهرت ویژه ای برخوردار می باشد .
کارخانجات دانفوس دارای تائیدیه ISO 14001 بوده و تعدادی از کارخانجات شرکت دانفوس در اتحادیه اروپا مورد تائید استانداردهای مدیریت اقتصادی معنوی EMAS می باشند .
دانفوس در میان برترین های جهان در زمینه تنوع تولیدات و دامنه تجارت و سرویسهای مورد استفاده برای کاربردهای ضروری در منازل محل های کار موسسات و بعبارتی در تمام محیطهای انسانی دارای اعتبار و موقعیت خاص می باشد .
فروش محصولات دانفوس در سال 2002 میلادی بالغ بر 2.008.000.000 یورو بوده است ضمن اینکه این شرکت و کارخانجات وابسته به آن با 17000 نفر کارمند در زمینه های مختلف شغلی بزرگترین گروه صنعتی کشور دانمارک می باشد دانفوس متعلق به یک گروه پیشرو و تحقیقاتی می باشد که در امر گسترش و تولید اجزای مکانیکی و الکترونیکی برای کاربردهای صنعتی نیز فعالیتهای چشمگیر و مثمر ثمر داشته است .
سعی و تلاش دانفوس بر این اصل قرار دارد که ضمن دستیابی به اهداف مورد نظر با جلوگیری از هر گونه اسراف در مواد اولیه و اتلاف انرژی محصولاتی را تولید و ارائه نماید که علاوه بر بیشترین بهره وری با راندمان بالا از منابع کمترین زیان را برای محیط زیست داشته باشد و اصولاً رعایت ارزش های زیست محیطی از اولویت خاص در کارخانجات دانفوس برخوردار هستند .

کنترل گرمایش :

بخش سیستم های گرمایش و تجهیزات کنترل های مربوطه حدود 25% از فعالیت گروه دانفوس را بخود اختصاص داده است . در بخش گرمایش شرکت دانفوس 2500 نفر کارمند مشغول کار هستند ضمن اینکه 600 نفر در کارخانه ها و دفاتر فروش 10 کشور جهانی فعالیت می کنند و گسترده این فعالیت شرق و غرب اروپا ، چین و امریکای شمالی را در بر می گیرد .
دانفوس طراحی و تولید اجزاء و یافتن راه حلهای مناسب برای تولید توزیع و استفاده گرما در خانه ها و اصولاً کلیه ساختمانها را در دستور کار خود دارد و این تولیدات به گونه ای است که منتبع به تنظیم گرما کاهش مصرف انرژی آسایش و رفاه بیشتر مصرف کنندگان می گردد .
بیشترین شهرت دانفوس به خاطر تولید ترموستاتهای رادیاتور می باشد ضمن اینکه در زمینه تولید کنترل های مشعل سیستم گرمایش از کف و سیستمهای گرمایشی و تجهیزات مرتبط در دنیا پیشتاز می باشد .
دانفوس حداکثر تلاش خود را بکار برده است تا کیفیت تولیدات و خدمات خود را بهبود بخشد وجه تمایز دانفوس از سایر رقبا در شماره های زیر مشخص می شود .
- ما نام نیک در کیفیت و سازگاری با مشتری را دارا هستیم .
- ما با صمیمیت و پیوسته در کنار خریداران بوده و برای فعالیت ایشان ارزش قائل هستیم .
- ما دارای تنوع فراوان در تولیدات هستیم .
- ما کارمندان را ارزیابی و کنترل می کنیم تا از کارایی و شایستگی آنان اطمینان حاصل نمائیم .

کیفیت :

دانفوس با تلاش بی وقفه سعی نموده است که کیفیت محصولات را با استفاده از ابزارهایی مانند برتری تجاری و مدیریت کیفیت در تمام سطوح بهبود بخشد . گواهینامه ISO 9001 ، ISO 14001 این اطمینان و تضمین را ایجاد نموده است که دانفوس دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای زیست محیطی می باشد .

گروه صنعتی و تولیدی پادرعد :

گروه صنعتی و تولیدی پادرعد با بکارگیری تجربیات فراوان حاصل از تلاش بی وقفه در سال 1369 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید کلیدهای مینیاتوری آغاز نمود و بواسطه رعایت مقررات و قوانین و اصول بین المللی و لحاظ نمودن آن در امر تولید توانست مراحل رشد و ترقی را به سرعت طی نموده و به عنوان تولید کننده برتر کلیدهای مینیاتوری جایگاه واقعی خود را در صنعت برق بدست آورد. از مهمترین اقدامات گروه صنعتی پادرعد در سالهای اول تولید پیشنهاد تدوین مقررات استاندارد برای کلیدهای مینیاتوری بود که نهایتاً منتج به تدوین و تائید استاندارد ملی 2611 گردید که از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بعنوان استاندارد قابل قبول شناخته شده گام بعدی گروه صنعتی پادرعد ایجاد واحداث آزمایشگاهی در سطح آزمایشگاههای بین المللی برای انجام تست های کلیدهای مینیاتوری بود که با صرف هزینه های بسیار سنگین این امر نیز تحقق یافت و در حال حاضر بزرگترین و مجهزترین و تنها آزمایشگاه تست کلیدهای مینیاتوری در خاورمیانه متعلق به گروه صنعتی پادرعد می باشد که قادر است 28 آزمون را با دقت فوق العاده انجام دهد. گروه صنعتی پادرعد در ادامه فعالیت های انجام شده پس از چند سال تولید تحت لیسانس شرکت F&G قراداد مشارکت در تولید را با شرکت F&G-Moeller آلمان و اتریش منعقد نمود و فعالیت های مذکور منجر به تاسیس کارخانه تولید کلیدهای مینیاتوری با نام F&G در منطقه آزاد چابهار گردید و کارخانه مذکور تنها دارنده مجوز استفاده از آرم استاندارد بر روی کلیدهای مینیاتوری در کشور می باشد .
گروه صنعتی و تولیدی پادرعد پس از انعقاد قرارداد با شرکت ABB-Elster انگلیس و آلمان اقدامات لازم را جهت تولید کنتورهای الکترونیکی تحت لیسانس کارخانه مذکور به عمل آورده و در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از کنتورهای ABB-Elster در اقصا نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته است .
نظر به اینکه اصل رعایت استانداردهای تولید ضمن توجه جدی به مسائل زیست محیطی با لحاظ نمودن اصل جلوگیری از اتلاف انرژی بعنوان فاکتورهای اساسی در دستور کار گروه صنعتی پادرعد بوده است این شرکت همچنین موفق به اخذ لیسانس جهت تولید و ارائه محصولات کنترل گرمایش شرکت دانفوس Danfoss دانمارک گردید .
نظر به اینکه اصل رعایت استانداردهای تولید ضمن بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی جهان نهایت سعی و تلاش خود را جهت ارائه محصولات استاندارد شده به منظور جلب فعالیت مصرف کنندگان بکار برده است و کارشناسان و متخصصان این شرکت برای تامین نیازهای شما همیشه آماده پاسخگویی خدمات فنی می باشد .