قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  پايا تجارت فرسليست اعضاء
شركت پايا تجارت فرس در سال 1380 تاسيس و در زمينه واردات كليه لوازم و متعلقات آسانسور از قبيل موتور و گيربكس ، ريل ، كابل ، سيم بكسل و غيره فعاليت مي نمايد .

1- درب هاي لولايي فوپا تركيه
2- كابين هاي مسافري و باري فوپا تركيه
3- انواع موتور و گيربكس از قبيل Alberto sassi ايتاليا ، Montanari ايتاليا ، Elecomp ايتاليا ،Schindler اسپانيا
4- موتور و گيربكس ، گاورنر و بافر هيدروليك Lift Equip آلمان
5- ورقهاي استيل تزئيني شركت hwayang تايلند
6- تراول كابل شركت Daetwyler سوئيس
7- سيم بكسل شركت Gustav Wolf آلمان و Young Woo كره جنوبي
8- انواع ريل آسانسور Losal, MonteFerro, Savera اسپانيا و ايتاليا Asray تركيه


كليه اقلام وارداتي منطبق با استانداردهاي روز مي باشد ، اين شركت در ضمن نماينده انحصاري شركت فوپا تركيه مي باشد و كليه محصولات اين شركت را در كشور توزيع و پشتيباني مي نمايد .


معرفي شركت فوپا

شركت فوپا با بيش از 15 سال تجربه در امر بازرگاني صادرات و واردات ، توليد لوازم و قطعات آسانسور در تركيه فعاليت دارد . در بخش واردات با دريافت نمايندگي انحصاري از طرف شركتهاي آلبرتو ساسي ايتاليا (موتور و گيربكس) ، شيندلر اسپانيا (موتور و گيربكس) ، مونته فرو ايتاليا و لوسال اسپانيا (ريل آسانسور) ، دات وايلر سوئيس (كابل تخت آسانسور) ، گوستاولف آلمان (سيم بكسل) و فرماتور اسپانيا (درب تمام اتوماتيك) ، ديناتك (پاراشوت تدريجي) ، هوايانگ تايلند (ورق استيل تزئيني) اقدام به واردات از شركتهاي نامبرده نموده است . در بخش توليد از سال 1995 ميلادي اقدام به توليد انواع شاسي داخل كابين و طبقات ، ديكتاتور ، قفل درب آسانسور ، مگنت دربازكن ، ميكروسوئيچ ، درب لولايي و انواع كابين هاي باري و لوكس مسافري طبق اصول مهندسي با آخرين تكنولوژي روز و مدرن اروپا در كشور تركيه نموده است و در اين راستا در سال 2004 ميلادي مفتخر به دريافت CERTIFICATE TUA آلآمان گرديد .
همچنين شركت فوپا از سال 2003 ميلادي اقدام به توليد مشترك panel و frame دربهاي طبقات و كابين فرماتور تحت ليسانس فرماتور اسپانيا كرده است و از اين تاريخ به بعد به عنوان يكي از مراكز توليد و صادرات شركت فرماتور در منطقه نموده است .
در بخش صادرات كه مهمترين بخش فعاليتي شركت بوده و به طور متوسط 70% از حجم كل تجاري شركت را تشكيل مي دهد با توجه به موقعيت فيزيكي شركت در منطقه و توانمندي در توليد انبوه قطعات و لوازم آسانسور ، موفق به صادرات به بيش از 15 كشور از جمله ايران ، اسپانيا ، روماني ، مجارستان ، لهستان ، يونان ، كويت ، عربستان سعودي ، سوريه ، مصر ، لبنان ، پاكستان و بنگلادش شده است و از بدو تاسيس تا كنون به عنوان بزرگترين صادر كننده قطعات آسانسور در تركيه شناخته شده است .