قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  چيني بهداشتي مرواريدليست اعضاء
شركت كارخانجات چيني بهداشتي مرواريد در سال 1368 با هدف طراحي تا توليد قطعات چيني بهداشتي مدرن در شهرك صنعتي يزد تاسيس گرديد. توان بالقوه، در اختيار داشتن دانش فني روز، ابداع طرحهاي زيبا و هنرمندانه، استفاده از مواد اوليه مرغوب، كنترل دقيق كيفيت در خط توليد و نگرش عميق به فناوري مدرن و پيشرفته جهاني براي ارتقا سطح كيفيت محصولات، اركان اساسي و هدفمند اين شركت بوده كه توانسته ايم در سايه تلاش، كوشش و اهتمام تمامي مسئولان و متخصصان خبره خود با درخششي چشمگير، قطعات گوناگون چيني بهداشتي را با طرحهايي زيبا، لعاب شفاف و مقاومت زياد توليد و با بازارهاي داخل و خارج از كشور عرضه نمايد و در ميان انبوه توليد كنندگان اروپايي، آسيايي، آمريكايي در عرصه برتري قرار بگيريم.
كارخانجات چيني بهداشتي مرواريد افتخار دارد براي بهره وري بيشتر و بهينه سازي محصولات خود از تكنولوژي پيشرفته ديجيتالي (روبات) در قسمتهاي خط توليد بهره گيري نمايد.
دريافت گواهينامه نظام مديريت و كيفيت توليد (ايزو 9001) از كشور فرانسه به عنوان اولين واحد توليدي چيني بهداشتي در ايران گام ديگري براي حضور در بازارهاي بين المللي جهان است. هدف ما رسيدن به كيفيت برتر براي دستيابي به توليدات عاليست.
ISO 9001 - 2000/گواهي (CBM1.JPG , 96.4KB)
ISO 9001 - 2000/گواهي (CBM2.JPG , 63.3KB)