قابل استفاده توسط كاربران مجاز
طبقه بندي مصالحاعضاي بازارشرايط عضو يتتامين اعتبار

  ابزار سرا(Bosch)ليست اعضاء
شركت بوش يكي از بزرگترين و معروفترين توليدكنندگان ابزارآلات از قبيل ابزار برقي، بادي، فركانس بالا، دستگاههاي شارژي، و بطور كلي قطعات و متعلقات مربوط به اين ابزارها در دنيا مي باشد. شركت بوش هميشه در توليد محصولات خود، كيفيت بالا و نوآوري را در مرحله نخست قرار داده و خدمات پس از فروش را در سطح بالايي ارايه مي دهد. شركت ابزار سرا نماينده انحصاري ابزارهاي بوش در ايران، ارايه كننده انواع ابزار و متعلقات، قطعات يدكي و همچنين سرويس و خدمات پس از فروش اين ابزارها در ايران است. شركت ابزار سرا محصولات بوش را از طريق بيش از 300 نمايندگي توزيع، فروش و تعمير در سراسر كشور در دسترس مشتريان محترم قرار داده است.
بخش صنعت شركت ابزار سرا ارايه كننده انواع ابزارهاي بادي، فركانس بالا، پيچگوشتي هاي شارژي صنعتي و نيز ابزارهاي هوشمند مربوط به اتوماسيون بوده و همچنين انواع پيچ، مهره و اتصالات صنعتي را براي صنايع مختلف توليدي ارايه مي نمايد.
نمايشگاه دايمي شركت ابزار سرا با داشتن بيش از 200 ابزار مختلف از هزار نوع متعلقات مربوطه، كاملترين مجموعه براي آشنايي واحدهاي مختلف صنعتي و خدماتي با ارايه تكنولوژي و تنوع ابزارهاي توليدي شركت بوش است.
مركز آموزش شركت ابزار سرا اولين مركز رايگان آموزش كاربردي در ايران، در محل شركت ابزار سرا پذيراي مشتريان محترم مي باشد. در اين مركز امكانات مشاوره و تست ابزار قبل از خريد به مشتريان ارايه مي گردد.
ضمنا با دارا بودن امكانت وسيع و مدرن آموزشي، كاربران ابزار مي توانند در اين مركز با نحوه كاركرد ابزارهاي بوش و انواع متعلقات مربوطه از نزديك آشنا شوند.
مركز آموزش از ديگر دستاوردهاي اين شركت در جهت نيل به ارتقا سطح اطلاعات فني مشتريان عزيز است.
تعميرگاه مركزي ابزارهاي بوش واقع در محل شركت ابزار سرا بزرگترين تعميرگاه ابزار در سطح كشور بوده و بهره گيري از متخصصين مجرب، قطعات يدكي اصلي و دستگاههاي پيشرفته تست، تعمير و ارايه خدمات گارانتي در اين مركز، ضامن تداوم كيفيت محصولات بوش مي باشد. كليه قطعات تعويضي در اين تعميرگاه داراي سه ماه گارانتي هستند.